Opowiadania piłkarskie

Opis forum


#1 2011-12-25 16:12:56

Aimax

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-25
Posty: 8
Punktów :   

Coś się kończy, Coś się zaczyna

Villas-Boas zwolniony!


http://www.footballzz.com/img/treinadores/773/58773_ori_andre_villas_boas.jpg
Villas-Boas po wygraniu sezonu 2011/12 został zwolniony ponieważ pokłócił się z właścicielem Chelsea:Romanem Abramowiczem.Wiadomo już, że szukany jest zastępca na jego miejsce. Najbardziej prawdopodobne opcje to:

Jose Mourinho
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/28/JoseMourinho.jpg/220px-JoseMourinho.jpg
Portugalczyk po nieudanym sezonie w Realu, zastanawia się nad odejściem.Może będzie miał drugie podejście z Chelsea na ligę mistrzów?

Guus Hidding
http://www.animaatjes.de/fubball-bilder/fubball-bilder/guus-hiddink/guus_hiddink_1295965c.jpg
Był już trenerem Chelsea, lecz wygrał z nią tylko FA Cup.Jest w stanie wygrać więcej.

Karol Aimax
http://srvimg07.tablica.pl/images_tablicapl/7860471_1_644x461/trener-osobisty-jakub-czarny-warszawa.jpg
Polak, wschodząca trenerska gwiazda.Prowadził już Leeds które wprowadził na dobre do Barclays Premier League i Legie Warszawę z którą zdobył ligę Europejską.Jest Wychowankiem Chelsea.Może dać mu szansę?

Jeszcze dziś zostanie ogłoszony nowy manager.

Po usłyszeniu tej informacji w telewizji zamurowało mnie.

-Ja trenerem Chelsea!?

Moim marzeniem zawsze było zostanie kiedyś trenerem Chelsea.Może nadszedł mój czas.Lecz potem wróciłem do rzeczywistości.Inni kandydaci są lepszym wyjściem dla Chelsea.Gdy był tam Mourinho, Chelsea była potęgą. Hidding jest znany za swoje osiągnięcia. Cały czas myśląc nad tym zasnąłem.

Offline

 

#2 2011-12-25 18:45:52

Aimax

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Coś się kończy, Coś się zaczyna

Odcinek 2:"Marzenia się spełniają"



http://www.coolphone.waw.pl/uploads/samsung_avila.jpg



Ze snu wyrwał mnie telefon.

-Słucham? Powiedziałem lekko niewyspany

-Tu Roman Abramowicz.

-Dzień dobry. W jakiej sprawie pan dzwoni? Odparłem szybko przebudzony.

-Czy jest pan zainteresowany pracą Managera?

-Tak.

-Więc mógłby pan stawić się w siedzibie klubu o 16:00?

-Na pewno będę

Dzień zaczyna się obiecująco




http://www.urloplany.pl/library/Image/STADIONY/P1010095_2.JPG
Godzina 16:00

-Dzień dobry,Pan zapewne do Abramowicza? Spytała się mnie sekretarka

-Oczywiście

-Pan Abramowicz czeka w swoim gabinecie na pana.

Przed wejściem zapukałem.usłyszałem wezwanie więc wszedłem

-Witam pana.Czy pasują panu warunki podane w kontrakcie? powiedział Roman podsuwając mi kontrakt

-Oczywiście. wszystko jest idealne

-A więc podpisujemy?

-Tak

i złożyłem pewnym ruchem ręki podpis na kontrakcie

-Witamy w Chelsea.Pozostały nam jeszcze dwie sprawy.Obóz i kwota na finanse.Panowie wejdźcie!

do pokoju weszli panowie zajmujący się transferami oraz obozem

-Więc gdzie odbędzie się tegoroczny obóz?

-Najlepszym wyjściem będą Niemcy choć możliwa jest także Francja.W Niemczech będziemy mogli zmierzyć się z Kolnem,Schalke i Borussią.we Francji było by to Lille,Bordeux i Olympic Marsylia.

-Co wybierasz Karol?

-Francja będzie dobrą opcją.

-Roman ile przeznaczymy w tym sezonie na transfery?

-W tym sezonie na transfery przeznaczę 75,000,000 £. Mam nadzieję,że za tą sumę uda nam się zakupić jakichś dobrych zawodników?

-W zupełności wystarczy.

-A co z Torresem.Za Villasa-Boasa strzelił zaledwie 7 goli, co nie jest wyczynem. Powiedział Abramowicz lekko speszony

-Torres na pewno da nam jeszcze chwile radości.

-Obyś miał rację.






Następnego dnia udałem się na konferencję prasową.

-Nowym trenerem Chelsea zostaje...Karol Aimax! odpowie on teraz na wasze pytania

-Czy myśli pan, że poradzi pan sobie jako trener Chelsea? wielu już próbowało, tylko kilku się udało.

-Nie jest to, rzecz nie do zrobienia.Ten klub jest w stanie odnosić sukcesy!

-Czy zdradzi nam pan jakie ma pan plany transferowe na ten sezon

-Wolałbym to pozostawić w tajemnicy

-Niektórzy zawodnicy pana drużyny są w dosyć słabej formie.Frank Lampard jest ostatnio w słabej formie, o Fernando Torresie nie wspominając.Czy zamierza pan ich sprzedać?

-Jak już mówiłem nie będę mówił o moich działaniach na rynku transferowym.Lampard i Torres to zresztą zawodnicy którzy nie tylko służą swoją grą,ale także doświadczeniem co pozwoli nam lepiej rozwijać młodzież.Ich pozycja raczej jest mało zagrożona

-Jeszcze pytanie odnośnie Torresa.W poprzednim sezonie strzelił zaledwie 7 bramek.Jest to jego najgorszy wynik w karierze.Czy wydaje się panu, że Torres jest w stanie wrócić do starej formy?

-Jest to zawodnik,który jeszcze nas uszczęśliwi!





po konferencji zmęczony po powrocie do domu zasnąłem.

Offline

 

#3 2011-12-25 19:59:56

Aimax

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Coś się kończy, Coś się zaczyna

Odcinek 3:"Pierwszy trening i transfery"



Po obudzeniu się jak zawsze rano sprawdziłem maila.dostałem wiadomość od kapitana Chelsea, Johna Terry'ego:


Widzimy się dzisiaj na treningu szefie! Będzie dobrze!


wiadomość ta podbudowała mnie.Odświeżyłem się trochę i wyruszyłem na Stamford Bridge.

na murawie czekali już na mnie zawodnicy

http://cache.daylife.com/imageserve/0gZ34n1ds7gtt/610x.jpg




-Witam was na treningu przed wyjazdem na obóz.Ja nazywam się Karol Aimax, i jak na pewno wiecie jestem waszym nowym trenerem.Mam zasadę:Nie chcę,żeby atmosfera była sztywna,zwracajcie się do mnie po imieniu,chcę,abyście czuli się tu jak w rodzinie.No to do roboty.Na początek 10 kółeczek. Jazda!

-Słyszeliście trenera! Do roboty chłopaki! Powiedział John Terry.

trening odbywał się w miłej atmosferze.Jak ryba w wodzie czuli się najwięksi żartownisie w Chelsea,David Luiz i Didier Drogba.Zawodnikom najbardziej przewodziła trójka zawodników:Frank Lampard,John Terry i Gary Cahill.po odbyciu rozgrzewki podzieliłem ich na drużyny i zorganizowałem mini mecz.Najlepiej radzili sobie starzy wyjadacze, ale pod koniec już było widać, że się męczą.wygrała drużyna numer 1 po strzale w okienko Torresa i golu z rzutu wolnego Lamparda.

-Jutro spotykamy się o 14:00 w busie pod stadionem.Do jutra!



Gdy wróciłem do domu, już tylko jedno mi chodziło po głowie...kogo kupić.długo się zastanawiałem,Villas-Boas pozostawił mi skład w którym wystarczy zrobić kilka małych zmian.Na pierwszy ogień poszli rozgrywający.Przejrzałem wiele nazwisk,przeczytałem wiele fanowskich stron Chelsea. wszędzie przewijało się zawsze jedno nazwisko:Luka Modric.Niestety Tottenham zapewnił, że nie sprzeda Luki.Lecz ja znalazłem jeszcze jedną osobę...


Toni Kroos

http://germanfootballteam.com/wp-content/uploads/2010/06/toni-kroos.jpg


(ur. 4 stycznia 1990 w Greifswald) – niemiecki piłkarz grający na pozycji ofensywnego pomocnika. Zawodnik Bayernu Monachium.



Wysłałem ofertę i szukałem dalej.Drogba jest już wiekowym zawodnikiem i zapewnił,że po tym sezonie wraca do Marsylii bo tam chce zakończyć karierę.Lukaku potrzebuje ogrania w juniorach,Powrót Torresa do formy niepewny.Więc szukałem napastników.Szukałem,szukałem,szukałem...aż pomyślałem:Dlaczego nie Lewandowski?

Robert Lewandoski

http://epilka.pl/upload/gallery/robert_lewandowski_4.jpg


(ur. 21 sierpnia 1988 roku w Warszawie) – polski piłkarz grający na pozycji napastnika lub ofensywnego pomocnika



Postanowiłem także przenieść jednego zawodnika który świetnie sobie radzi w juniorach do drużyny seniorów:Milan Lalkovic.

http://transferowo.net/wp-content/uploads/2011/08/Milan-Lalkovic.jpg



Na koniec zostawiłem sobie obrońców,nie mamy dobrych zmienników dla Cole i Bosingwy. znalazłem ich:


Rafael Pereira da Silva

http://www.manchester-united-fans-site.com/images/rafael-da-silva-united.jpg


Znany jako Rafael lub Rafael da Silva (ur. 9 lipca 1990 w Petrópolis) - brazylijski piłkarz występujący na pozycji prawego obrońcy lub pomocnika



Neven Subotić

http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00930/Neven_Subotic_280x3_930227a.jpg


(ur. 10 grudnia 1988 w Banja Luce) – serbski piłkarz występujący na pozycji obrońcy. Mierzy 193 cm wzrostu.


-Nareszcie skończyłem.Muszę się wyspać.Jutro jedziemy na obóz.

po tych słowach położyłem się spać i rozmyślałem jak to będzie.

Offline

 

#4 2011-12-25 20:38:52

Aimax

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Coś się kończy, Coś się zaczyna

Odcinek 4:"Zaczynamy obóz!"



Kolejny poranek,kolejne sprawdzenie Maila.Dostałem akceptację wszystkich ofert.wiedziałem, że to może być bardzo dobry dzień.Zresztą jak ostatnie! wysłałem zawodnikom propozycje ich kontraktów i powoli szykowałem się na obóz.przed 14:00 wyruszyłem pod Busa.


Godz.14:00

-Czołem szefie, Gotowy do drogi? spytał mnie podekscytowany Lalkovic.widać jest zadowolony grą w pierwszym składzie.

-Oczywiście Milan.Pewnie nie możesz się doczekać pierwszego meczu?

-Jak nigdy trenerze!

Gdy wszyscy wsiedli Wyruszyliśmy.Humor zawodnikom dopisywał dzisiaj jak nigdy! jako, że uwielbiam integrację z zespołem siedziałem razem z nimi z tyłu i żartowałem w najlepsze podczas gdy mój asystent Di Matteo zajmował miejsce obok kierowcy.

-Jesteśmy już na lotnisku!

-Tak szybko!? liczyłem na kolejny żart Trenera! powiedział Drogba

-Nie podlizuj się Didier.Nie lubię wazeliny! odpowiedziałem z uśmiechem


Wszyscy zabrali swoje bagaże i wsiedliśmy do samolotu

-Roberto dowiedziałeś się już na temat zawodników?Czy zgodzili się na warunki kontraktu?

-Oczywiście dołączą do nas we Francji.Pozostanie tylko oficjalna prezentacja.

-To wspaniale


Francja...Miejsce gdzie rozpocznę swoje zmagania razem z Chelsea... To wspaniałe uczucie!


Następnego dnia oczywiście spotkaliśmy się na treningu.

http://cache.daylife.com/imageserve/0awa3Wt6qZ7pJ/610x.jpg

-Jak tam u was po pierwszej nocy we Francji?

-Bardzo ciekawie powiedział Sturridge

-Wiem, że dla ciebie ciekawe są jedynie Francuzki ale pomińmy to i rozpocznijmy trening zacząłem z uśmiechem

-10 kółek i robimy trening szybkościowy.Jazda!

Jak to każdy trening wszystko odbywało się w rodzinnej atmosferze.Zawodnicy śmieli się,żartowali,rozmawiali.czułem,że zgranie tej drużyny będzie wielkie!

-Roberto o której przylatują zawodnicy na podpisanie kontraktów i prezentację?

-o 15:00

-Świetnie

trening przeminął szybko i owocnie.zauważyłem poprawę u kilku zawodników.Ale było też kilka przypadków pogorszenia się:

-Didier! rusz ten czarny tyłek! Fernando cię zaraz ze składu wygryzie!

-Nie bój się trenerze! nie wygryzie! odparł Drogba

-Ale ja już to zrobiłem! odparł ucieszony Torres

-Oooj Fernando bo się doprosisz!


Kolejny trening minął nam w świetniej atmosferze za dwa dni pierwszy mecz z Girodins de Bordeux.


Zawodników oczywiście odebraliśmy i kontrakty podpisaliśmy.prezentacja i ostatni trening przed meczem jutro!

Offline

 

#5 2012-01-25 10:44:23

Aimax

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Coś się kończy, Coś się zaczyna

Odcinek 5:"Ostatni trening i pierwszy mecz"





http://www.mariusztravel.com/zdjecia/francja/47_francja_paryz_wieza_eiffel.JPG



Kolejny poranek we Francji.Obudziłem się lekko zestresowany ponieważ czeka mnie dzisiaj mecz sparingowy z Bordeux ale szybko strzeliłem się w twarz żeby się ogarnąć.Wiedziałem, że chłopaki są świetnie przygotowani do dzisiejszego meczu.Dzisiaj to sprawdzę.



http://cache.daylife.com/imageserve/0bRQdAN9Vq82X/610x.jpg



-Idzie trener chłopaki! zbiórka! zwołał zawodników John Terry

-Dzięki John.Słuchajcie! dzisiaj wieczorem gramy mecz z Girodin de Bordeux.Jest to bardzo trudny przeciwnik...

-Bzdura! Rozniesiemy ich trenerze! odparł z entuzjazmem Didier Drogba

-Zbytnia pewność siebie prowadzi do zguby.Z tego co powiedział mi Di Matteo, to samo mówiłeś w przegranym 2:0 meczu z Liverpoolem rok temu.

-Teraz będzie inaczej!

-To akurat mówiłeś w przegranym 3:0 meczu z Manchesterem United.A teraz koniec gadania, czas na trening.8 kółek,rozgrzewka i mini meczyk.Jazda!

trening mijał nam szybko na rozmowach, i wspólnym żartowaniu.

-Lalkovic! mam prośbę do ciebie.

-Słucham trenerze?

-mógłbyś z Tonim Kroosem i Meirelesem poćwiczyć prostopadłe podania? w dzisiejszym meczu będzie to wysoce przydatne.

-Postaram się!

zawodnicy kontynuowali trening tak jak ich prosiłem.Widziałem postępy i co raz bardziej wierzyłem, że ten klub ma obowiązek odnosić sukcesy!




godz. 16:00, Prezentacja

W momencie gdy wszedłem do pomieszczenia z piłkarzami zaczęła się prawdziwa rzeź pytań.

-Kibice są wysoko zaskoczeni pańskimi transferami,myśli pan,że zakup tych zawodników pomoże drużynie?

-Tak.Zdążyłem już sprawdzić tych zawodników na treningu i uważam, że pomogą nam w nie jednym meczu.

-Czy jest pan zadowolony z faktu iż udało się panu ściągnąć do Chelsea Londyn reprezentanta Polski Roberta Lewandowskiego?

-Owszem,jestem zadowolony z przyjścia Roberta do nas gdyż jest on zawodnikiem świetnie grającym oraz dlatego iż jestem fanem jego talentu,co skutkowało tym,że o mało nie trafił on do Legii Warszawa.

-Kupując Toniego Kroosa chciał się pan zabezpieczyć przed odejściem któregoś z pomocników.

-Póki co,żaden z pomocników których posiadam nie zadeklarował się z chęcią odejścia.Ja sam próbuję lekko przebudować zespół nie tracąc wartościowych zawodników.

-Ostatnie pytanie.Zakupił pan dwóch bocznych obrońców a mianowicie Da Silvę i Nevena Suboticia.Czy jest to spowdowane słabą formą Jose Bosingwy oraz prawdopodobnym odejściem Ashleya Cole'a?

-Z początku Da Silva i Subotić mieli być zawodnikami którzy są deską ratunku w ramach właśnie słabej formy dwóch podstawowych obrońców lub ewentualnej kontuzji.Lecz ich potencjał dał mi do myślenia i muszę jeszcze raz zastanowić się nad jedenastką na dzisiejszy mecz.


Odetchnąłem z ulgą.Pozostało mi jeszcze przygotować jedenastkę. na dzisiejszy mecz.


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQuSHvSvt5mb-7yBSVJFq6d-qBA_qTub1_IfxUdwfVQU0YX7iw5

vs

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRQXLobRIqn7V6VorwxspQVM9DGKpVJozL44lRimIeTW8bC24FQ



Proszę państwa witamy w dzisiejszym meczu sparingowym w którym zmierzą się Chelsea Londyn z Girodin de Bordeux.Będzie to zacięty pojedynek w którym nowy trener Chelsea:Karol Aimax będzie chciał sprawdzić swoich zawodników. Jedenastki przedstawiają się następująco:

Girodin De Bordeux wychodzi w swoim podstawowym składzie, bez zmian.Na ławie zasiądą:Jussie,Yoan Gouffran,Abdoulaye Keita i Ludovic Sané.


Chelsea wpuści na boisko nowo zakupionych zawodników: W bramce Petr Cech. Obrona to od lewej Subotić,Cahill,John Terry i Da Silva.w Pomocy Meireles,Toni Kroos i Ramires. W ataku: na lewym skrzydle Lalković, na szpicy Fernando Torres na prawym Sturridge.
I rozpoczynamy mecz!

6'- Wymiana podań między pomocnikami, szybkie podanie na skrzydło do Sturridge'a.Wrzutka...Kapitalna główka Torresa lecz piłka minimalnie mija bramkę! Torres jest bardzo widoczny na początku... czyżby przebudzenie?

9'-Prostopadłe podanie Kroosa w stronę Torresa lecz Ciani był na miejscu!

15'-Akcja na skrzydle.Lalkovic przy piłce...Tremoulinas wybija na rożny!

16'-Meireles wykonuje rożny...Toni Kroos! niestety piłka w ręce bamkarza!

18'-Pierwsza akcja francuzów na bramkę Chelsea. Wrzutka...Traore z woleja prosto w Cecha! było blisko!

20'-Nieudana wrzutka Maurice-Belaya wybita przez Cahilla i Chelsea rusza z kontrą! Toni Kroos prostopadłe podanie na Torresa...Torres sam na sam ! mija bramkarza ! Gool na pustą bramkę! piękna akcja w wykonaniu Chelsea! 0:1

24'-Bordeux rzuca się dziko do ataku.Bellion mocno! było za daleko! posyła w trybuny.

27'-Chelsea kapitalnie gra w obronie. zupełnie jak nie oni! Meireles przy piłce Wrzuca do Sturridge'a, ten Dośrodkowuje... Wybija Planus i Bordeux biegnie z Kontrą! Nieudana kontra! daleko od bramki.

29'-Wymiana piłki między zawodnikami Chelsea...Meireles się poślizgnął! Traore przy piłce,minął obrońców! Gol wyrównujący dla Bordeaux! Mamy 1:1 Chelsea na pewno nie jest zadowolone po błędzie Raula Meirelesa.

31'-Mamy zmianę ról! teraz Chelsea rzuca się do ataku.szybka wymiana podań.Kroos podaje prostopadle! Torres zablokowany przez Cianiego i piłka wychodzi na rzut rożny

32'-Chelsea wykonuje rzut rożny... Lalkovic! minimalnie wyłapał bramkarz.

35'-Chelsea szaleńczo rzuca się żeby zdobyć prowadzenie jeszcze przed drugą połową.

39'-Torres Przebił się! Strzela... słupek! cóż za pech! mogli prowadzić.

42'-tym razem Akcja Bordeaux.wrzutka Maurice-Belaya, Traore szczupakiem! minimalnie obok słupka.Rozpocznie bramkarz.

45'-Sędzia dolicza 1 minutę.

46'+1-Koniec 1 połowy zawodnicy schodzą na przerwę.Nie był to nudny mecz, widzieliśmy bramki i wiele sytuacji które ekscytowały kibiców

W przerwie poszedłem porozmawiać z zawodnikami.

-Chłopaki gracie świetny mecz,jesteście w stanie wygrać to! nie oczekuję od was zwycięstwa,wręcz przeciwnie,jest to mecz sparingowy, grajcie tak jak lubicie.W przerwie wprowadzę kilka zmian...

Wracamy po przerwie i kontynuujemy mecz.Trenerzy dokonali zmian:
Chelsea:
Meireleshttp://www.kpbor.pl/includes/openwysiwyg/uploads/zmiana.gifFrank Lampard
Fernando Torreshttp://www.kpbor.pl/includes/openwysiwyg/uploads/zmiana.gifRobert Lewandowski

Girodin Bordeaux
Traorehttp://www.kpbor.pl/includes/openwysiwyg/uploads/zmiana.gifJussie
Zaczynamy!

49'-Piłkę rozgrywa Chelsea, podaniami próbują rozciągnąć obronę rywali,szybkie podanie na skrzydło ale Marange wybija.

52'-Bordeux przy piłce,Jussie strzela! prosto w Cecha.

53'-Chelsea wyprowadza szybką kontrę.Toni Kroos przy piłce podaje prostopadłą do Lewandowskiego, Ten wystawia piłkę wchodzącemu do środka Lalkoviciowi...Goooool!! wspaniała kombinacyjna akcja! 1:2 Chelsea jeszcze raz pokazuje,że perfekcyjnie spisuje się w kontrach.

57'-Bordeaux znów agresywnie rzuca się do ataku.

60'-Faul! Bellion wybrał zły moment żeby wykonać wślizg na Ramiresie.Otrzymuje żółtą kartkę

65'-Bordeux akcja kombinacyjna Jussie dostaje dośrodkowanie...główka! pudło.Fatalnie.Jussie nie wykorzystał żadnej akcji jaką miał.

68'-Chelsea przy piłce, wymiana podań między obrońcami podanie do T.Kroosa, ten daje piłkę na dobieg do Lewandowskiego, ten składa się do strzału...Faul!! mamy karny! To było naprawde pechowe wejście dla Cianiego.Mamy czerwień.Ciani schodzi z boiska.Bordeaux gra w dziesiątke!

68'-Do karnego podchodzi Frank Lampard ustawia piłkę...Goooool! mamy 1:3 !! pięknie uderzona piłka prosto w okienko! radość z gola! Rywale są już definitywnie dobici!

72'-Widać,że już,że nie rzucają się do ataku. Chelsea dominuje w posiadaniu piłki.Chelsea ma 60% posiadania piłki przy 40% posiadania Bordeaux.

78'-Faul! nie mamy kartki ale widzimy, że zawodnicy Bordeaux grają agresywniej. Frank Lampard ustawia się do wykonania wolnego z 21 m.

78'-Ajajaj.za Wysoko.

82'-Bordeaux w ataku... Daleko od bramki

90'-sędzia dolicza 1 minutę.

91'-Koniec meczu!

Chelsea wygrywa w wielkim stylu pierwszy mecz sparingowy aż 1:3.


W szatni panowała radosna atmosfera.Najbardziej cieszyli się Torres z Lalkoviciem.

Offline

 

#6 2012-02-12 18:55:19

Aimax

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Coś się kończy, Coś się zaczyna

Odcinek 6. "Coś Niesamowitego!..."


To jest to...Chelsea wręcz zdominowała sezon! Tak prezentuje się pierwsze 5 miejsc tabeli przed ostatnią kolejką Barclays Premier League:
1.Chelsea Londyn-82 pkt.  bilans goli 47-12
2.Liverpool-81 pkt. bilans goli 35-25
3.Manchester United-80 pkt. bilans goli 33-28
4.Arsenal-80 pkt. bilans goli 30-37
5.Manchester City-78 pkt. bilans goli 39-40

Chelsea grając rezerwami wygrywała w mało ważnych meczach 1-0, 2-0 a w ważnych meczach roznosiła np. Tottenham 6-0.Karol Aimax pobił rekord straconych bramek Jose Mourinho.Pod jego wodzą Chelsea straciła tylko 12 bramek przy 15 za kadencji Mourinho.Liverpool Dostał oświecenia.Jest to pierwszy sezon Kenny'ego Dalglisha kiedy Liverpool jest w pierwszej trójce.Największym rozczarowaniem sezonu jest Manchester City.Świetnie zaczęli sezon,7 kolejek byli liderami.6 punktów przed Chelsea.potem nadeszła seria przegranych i Chelsea po prostu zmiotła ich ze Stamford Bridge wygrywając pewnie 5-0.Ciekawostką jest to,że Leeds po odejściu Karola Aimaxa w Barclays Premier League trzyma się w granicach 8-12 pozycji.Za Aimaxa, byli raczej w czołowej 5 niszcząc Tottenham

Ta informacja napawała mnie dumą. Moi zawodnicy świetnie wkomponowali się w moją taktykę.Chelsea już dawno nie kończyła w ten sposób sezonu.W tym sezonie czeka nas jeszcze ostatni mecz.Odbędzie się on na Stamford Bridge z Manchesterem United.Ostatni mecz wygraliśmy 1-2.Mam nadzieję że to nie będzie powtórka wcześniejszego sezonu ponieważ w dzisiejszym meczu sędziuje Howard Webb.


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT28FJzAykumIkzdZMcWBY4Pt5d8IMSQFrHydmf7Ut3pv3nwzg&t=1

W szatni moi zawodnicy dyskutowali na temat taktyki.Chwilę posłuchałem co mają do powiedzenia,później uciszyłem ich i zacząłem mowę

-Panowie...No cóż jesteśmy o krok od wygrania ligi.Jesteśmy w stanie to zrobić.Z tego co słyszałem Liverpool przegrał z Arsenalem który aktualnie ma jeden punkt więcej od nas.Teoretycznie musimy to wygrać.Jesteście w stanie to zrobić, pokazaliście to ciężką pracą przez cały sezon.nie możemy się poddać!Do boju The Blues!

-Do boju The Blues! odpowiedzieli mi piłkarze i wyszli z szatni.


Gdy wyszliśmy na murawę na murawę kibice byli wniebowzięci.Skandowali moje nazwisko. "You're our Hero Aimax! Stamford Bridge loves you!" ten napis na jednym z transparentów dał mi uśmiech na twarzy.jedenastki prezentowały się następującą:


Chelsea:
http://www.footballuser.com/formations/2012/02/336027_Chelsea.jpg

Wystawienie Maty 5 meczy temu na środek było jednym z najlepszych posunięć tego sezonu.Świetnie się spisuje, posyła świetne piłki przy okazji strzelając coś od czasu do czasu.Musiałem również wystawić na bramkę Turnbulla gdyż Petr złapał kontuzję.

Manchester United:
http://www.footballuser.com/formations/2012/02/335941_Manchester_United.jpg

United dobrze się przygotowało.W bramce stoi ostatnio świetnie grający Lindegaard.W defensywie najlepszy obrońca Premier League:Patrice Evra zaś w ataku niezawodny Rooney.

1'-Gwizdek! zaczynamy!

15'-Pierwsza akcja  w meczu należy do United...Rooney! Ponad bramką.

19'-Błąd Carricka i Chelsea rusza z kontrą! Mata posyła piękną piłkę do Torresa...Torres! Cóż za pech piłka już leciała powoli w stronę linii bramkowej gdy Evans wybija ją w ostatnim momencie!

22'-Chelsea ma rzut rożny...Lewandowski z główki! Za wysoko.

26'-Giggs z daleka! Świetna obrona od Rossa Turnbulla!

29'- Mata przy piłce.Schodzi na skrzydło. Wrzuca...Torres z przewrotki w słupek! Ależ El Nino ma dzisiaj niefart!

32'-Torres schodzi na skrzydło,Mata wbiega środkiem.Torres dośrodkowuje pięknie...Mata!! Cóż za wspaniały gol! Mata uderzył piłkę z woleja tuż pod poprzeczkę, tak jak rok temu!

35'-Rooney minął dwóch obrońców wychodzi sam na sam...Strzela!!...Pudło! mógł wyrównać po 3 minutach! piłka po strzale minęła bramkarza i przeleciała minimalnie koło słupka.

40'-Chelsea gra już ostrożniej ale wciąż nie odpuszcza.Lewandowski przy piłce.Zwodem mija dwóch obrońców... Strzela!! wysoko w trybuny.

44'-Błąd Romeu w defensywie Rooney biegnie,mija obrońców próbuje coś wskórać Cahill,Turnbull wychodzi...Rooney! pięknie podbita piłka i przed samym końcem mamy remis

45'-Koniec pierwszej połowy i jak na razie mamy ciekawe spotkanie.Chelsea dominowała Całą połowę a United potrzebowała jednej akcji, żeby zdobyć remis przed samym końcem połowy.




W szatni zawodnicy czekali na mnie lekko poddenerwowani.

-Co to miało być!? wiecie dobrze, że United nie odpuszcza do ostatniej sekundy a wy już zwalniacie grę? mam nadzieję,że w drugiej połowie nie popełnicie tego błędu.Na drugą połowę niech rozgrzewa się Didier i Obi.W tym momencie za Ramiresa wejdzie Toni.Do boju panowie!


Chelsea dokonuje zmiany:
Toni Krooshttp://www.kpbor.pl/includes/openwysiwyg/uploads/zmiana.gifRamires

45'-Manchester zaczyna drugą połowę.

48'-Lewandowski na skrzydle.Wrzuca,Torres przyjmuje piłkę, podaje do tyłu do Lamparda...Lampard z daleka! Świetny początek dla The Blues! Lampard wbił piłkę w okienko potężną bombą z daleka!

50'-Chelsea już gra bardziej z głową...Toni Kroos! wbiega w pole karne! Zwód! Strzał!... Kapitalna obrona Lindegaarda!

58'-Drużyny rozgrywają piłkę.Chelsea dokonała jeszcze 2 zmian:Zamiast Oriola Romeu mamy John'a Obi Mikela, zamiast Roberta Lewandowskiego na boisko wchodzi Didier Drogba

66'-Lekkie zamieszanie pod polem karnym Chelsea...Howard Webb pokazuje na wapno! mamy karnego! Chelsea wyczuwa chyba powtórkę z meczu rok temu! Ale to jest mecz o wszystko! Rooney ustawia piłkę...Gool! mamy remis! Rooney pięknie umieścił piłkę w prawe okienko!

70'-Mata z rzutu wolnego...Ale było blisko! Mata mógł dać prowadzenie Chelsea po 4 minutach! Lindegaard popisał się piękną obroną.

75'-Chelsea rzuca się do ataku ale wciąż nie mogą przebić się przez defensywę United.

80'-Mata przy piłce wystawia mu się Torres...Piękna piłka do Torresa,biegnie sam na sam z bramkarzem...Torres podaje piłkę do biegnącego obok Lamparda! Mamy 3:2 !! Kibice szaleją! Lindegaard był bez szans! Ten ruch był nie do przewidzenia!

84'-United po raz kolejny chce wyrównać...Rooney! nawet nie było w światło bramki.

87'- Toni Kroos przy piłce, podaje do Torresa...Ten wystawia piłkę Lampardowi! Lampard! 4:2 ! Chelsea właśnie zdobyła majstra! Lampard pięknym strzałem zapewnił sobie Hat-Tricka a drużynie zwycięstwo!

90'-To koniec! Chelsea mistrzem Anglii!



Kibice po gwizdku oszaleli.Wielka radość na Stamford Bridge. Zawodnicy wręcz nie mogą uwierzyć w sezonie 2009/10 wygrali dublet by po dwóch latach wygrać tryplet!
Zawodnicy skaczą z radości i podrzucają do góry Karola Aimaxa, człowieka, który zrobił coś, czego żaden trener Chelsea nie był w stanie dokonać!


http://3.bp.blogspot.com/_97ucC4dGntU/S-cGQ3ArQkI/AAAAAAAAEmA/dmeBWO7khTU/s1600/Chelsea-Premier-League-Title-Celebrations_2451619.jpg




Statystyki zawodników wyglądają następująco:

Król Strzelców:
1.Frank Lampard(Chelsea Londyn)-22 Gole
2.Robin Van Persie(Arsenal Londyn)-21 Goli
3.Fernando Torres(Chelsea Londyn)-18 Goli
4.Wayne Rooney(Manchester United)-16 Goli
5.Juan Mata(Chelsea Londyn)-14 Goli
6.Sergio Aguero(Manchester City)-12 Goli
7.Danny Welbeck(Manchester United)-10 Goli

Król Asyst:
1.Juan Mata(Chelsea Londyn)-17 Asyst
2.David Silva(Manchester City)-15 Asyst
3.Jack Wilshere(Arsenal)-14 Asyst
4.Luka Modrić(Tottenham)-12 Asyst
5.Milan Lalkovic(Chelsea Londyn)-10 Asyst
6.Ryan Giggs(Manchester United)-8 Asyst
7.Snodgrass(Leeds United)-6 Asyst

Następnego ranka,gdy się obudziłem,czułem się znakomicie.W końcu byłem trenerem zespołu, który zdobył tryblet jako pierwszy w tej lidze i to pod moją wodzą.Gdy już miałem kierować się do kuchni usłyszałem telefon.

-Słucham?

-Witam panie Aimax,z tej strony Manuel Llorente...

Offline

 

#7 2012-03-17 19:18:55

Aimax

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Coś się kończy, Coś się zaczyna

Temat zamykam gdyż zamierzam poprowadzić inne opowiadanie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl